Úvod  » ubytování  » o ubytování


O ubytování

Penzion U Anděla se nachází na návsi malebné vorařské obce Purkarec, přímo na břehu Hněvkovické přehrady, přibližně 10 km vzdálené od Hluboké nad Vltavou. Penzion Vám nabízí ubytování ve stylově a kompletně vybavených apartmánech.

Disponujeme 9 apartmány ve dvou patrech s celkovou kapacitou 30 lůžek:

Příjezd (Check In): od 14hod. - dřívější po dohodě

Odjezd (Check Out): do 10.00hod. - pozdější po dohodě

Platba na místě pouze v hotovosti

Po dohodě možnost vystavení zálohové faktury či faktury pro zaměstnavatele.

Vybavení apartmánů

Součástí každého apartmánu je malý kuchyňský kout vybavený základními elektrospotřebiči ( malá lednička s mrazáčkem, dvouplotýnková sklokeramická deska, varná konvice), kuchyňským nádobím ( hrnce, talíře, sklo, hrnečky, příbory, mísy aj.) a jídelním koutem.

Dále každý apartmán má vlastní sociální zařízení (sprchový kout, toaleta), LCD televizor a v celém objektu je k dispozici WIFI připojení.

Pro Vaše pohodlí mají naši ubytovaní k dispozici hotelový textil ( froté ručníky, osušky a kobereček) a pro Váš dobrý spánek jsou naše lůžka vybavena matracemi z aloe vera  povlečena do velmi příjemného bavlněného saténu.

 

Veškerý interiér je nekuřácký, pro kuřáky jsou vyhrazená místa venku.

V každém patře u apartmánů jsou přes chodbu malé terasy s ratanovým sezením skýtající krásný výhled na řeku.

 

Stravování

Apartmány jsou vybavené a koncipované primárně pro vlastní stravování.  V případě zájmu není problém zajistit snídaně. Dále se v obci nacházejí 2 restaurace ( v zimních měsících s omezeným provozem - na objenávku)  a v okruhu 5 -15 km se nacházejí supermarkety Jednota, Penny , Lidl, Billa či Terno.

 

Naše nabídka služeb

 
Copyright © 2013 - 2019 Apartmány Purkarec | Penzion U Anděla | www.apartmany-purkarec.cz